Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dlouho očekávaný okamžik, o který jsme se pokoušeli spoustu předchozích sezon. Postup ze 2. třídy do 1. B a navíc na pár týdnů otevřeném zrekonstruovaném hřišti. Dodatečný dík patří tehdejšímu výboru a všem, kteří nás při této postupové sezoně podporovali a pomáhali! A oslavy mohli začít...

 Protože nemáme k dispozici lepší snímek, omluvte kvalitu. Máte- li někdo ve svém soukromém albu jakékoliv snímky, sem s nimi. Naskenujeme a vrátíme. Na fotce je díky kvalitě poslední tajemný hráč, tak se můžete zapojit i do pátrání.

www.skslovan-kunraticec.estranky.cz/fotoalbum/historicke/pohled-zpatky/original/529

Druhý snímek je ve srovnání s minulou fotkou hodně starý, ale několik tváří z této momentky by mohlo být známých.  Fotka byla pořízena v září 1987...

 Z aktivních hráčů týmu C je na tomto snímku Michal Hrášek a David Novák. Dále je k poznání Zdeněk Hrášek, Franta Aim, Karel Kostlivý st. a v pozadí Jirka Kmoch a Pepa Prchal.

www.skslovan-kunraticec.estranky.cz/fotoalbum/historicke/pohled-zpatky/original/563

Třetí záběr je ze září roku 1990, kdy dorost a žáci Kunratic vyrazili na fotbalový turnaj do Itálie. Místem pobytu byl Milán a kromě výletu za hranice byla asi největším zážitkem návštěva stadionu San Siro, kde mj. bylo 1. července stejného roku ve čtvrtfinále vyřazeno mužstvo Československa z MS ve fotbale celkem SRN.

Tady už jsou tváře hráčů i funkcionářů čitelnější a lépe k rozeznání než tomu je o fotky předchozí, co?!  Zde je 6 lidí  z dnešního kádru céčka. Do fotky jsou doplněna i jména všech zúčastněných.

www.skslovan-kunraticec.estranky.cz/fotoalbum/historicke/pohled-zpatky/original/558

 

Náhledy fotografií ze složky Pohled zpátky

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář