Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 dk.jpg

 

 

 

Omluvenky, info trenérům

  

 

 

 

                     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reakce na reakci Výkonného výboru SK Slovan Kunratice
Internet je určitě šikovná věc, dlouho mě trápilo, že na stránkách SK Slovan Kunratice nebyla ani zmínka o tzv. legendách neboli kunratickém „C týmu“ –dokonce ani odkaz na jejich stránky. Asi to bylo tím, že hráčům tohoto týmu bylo sděleno, že vlastně nemají s SK Slovan Kunratice nic společného a jen hrají pod jeho názvem! Osobně hraji za tento klub fotbal 35let, nějakou dobu jsem trénoval „A tým“, ostatní hráči jsou na tom podobně, ale jsme vlastně jen trpěni!
O to víc mě překvapilo, že VV reaguje na článek na stránkách těchto odpadlíků! Chtěl bych poděkovat, že opravdu nikoho nenapadají, neurážejí a hlavně uvedli na pravou míru tu snůšku lží. Dokonce mají v několika věcech opravdu pravdu! Ano, hořelo – nevím , co znamená věta zázrakem a ne jejich přičiněním, protože požár uhasili hasiči. PVC opravdu koupili, ale pokud vím, zůstalo tam – já si ho domů opravdu nevzal. Nájem, to je svatá pravda, snížili a za to jim opravdu velký dík! Ale víc pravdy jsem v tom článku nenašel - jen pár polopravd.  Sice mě nikdo nenaučil, jak psát slohové práce právě s těmito polopravdami, ani jak manipulovat s lidmi a politicky jim to vysvětlit, nemám tymolínový úsměv pro každého, neumím poplácat někoho , koho nemám rád, po zádech a říct mu , jaký je můj kamarád – na to musí mít člověk asi speciální školu a už si ani nepamatuji, ve kterém státě existovala.
Stížnost na provoz a čistotu prostor mě svěřených, to je slovo do pranice – pokud se jedná o stížnosti pana Mňuka (hosta, který dělal vždy největší nepořádek) nebo stížnost na to, že při zápase musel nějaký sponzor klubu čekat frontu na pivo anebo názor pana Janeše na úklid venku – měl si přečíst řádně smlouvu, kterou mi mimochodem ještě stále klub nevypověděl – ani to v té rychlosti nestihl. Nevím přesně, co musel výbor řešit, ale mě byl naznačen právě jen problém se sponzorem a frontou. Bylo to při největší akci na hřišti za posledních deset let, tak jsem si měl prý pořídit ještě jednu pípu ven, abych  jí za dalších deset let mohl  použít a také jsem měl rychleji opékat klobásy – takže nám do provozu vlastně nezasahovali a nechali nám naší vizi „vybydlování“ - krásné slovo!
Pronájem pípy jsem měl ve smlouvě, ledničky dodala Coca-Cola, opravdu byly napsány na Honzu Kučeru, ale je jasné, že zboží od firmy jsem objednával a platil já, tak o čem to výbor vůbec hovoří? Karel Janeš mi žádný mrazák nikdy nepůjčoval, pokud jde o jeho sponzorský dar klubu, který stál pod televizí a spíš překážel – jen jsem pro něj směl zařídit dopravu a sám ho odnést, protože pana Janeše tehdy bolely záda. Přísloví jsou moc krásná věc a „podle sebe soudím Tebe“ je docela vydařené, ale zadarmo se napít se mi zatím moc nepovedlo, na žádném zasedání ani sjezdu jsem nikdy nebyl a „ožrat se“ také moc neumím – zatím jsem ještě nikdy nelezl po kunratickém náměstí po čtyřech a ani mě nemuseli lidi na chodníku překračovat.
Pokud jde o výběrové řízení, tak se konalo už někdy před rokem na jaře, přímo v prostorách kantýny! Zúčastněné osoby panové Janeš, Maliňák, Hýža , Tomíšek a pan František, bohužel neznám příjmení. Nějakou dobu si šeptali do oušek, ale s přibývajícími panáky vodky a slivovice se jejich hlasy zvyšovaly a nakonec se úplně nenuceně bavili o tom , jak to bude na hřišti, jak s kantýnou a kdo by byl dobrý pomocník na úřadě! Potvrzení přišlo při dětském turnaji 29.8., kde se prezentoval nový muzikál , kdy se na hřišti najednou objevil stánek s občerstvením, který tam neměl co dělat a hádejte , kdo ho provozoval- nynější nájemce kantýny!
Sám jsem zvědav na všechny ty osoby, které kvůli mně kantýnu nenavštěvovali a teď konečně přijdou. Nikoho nenabádám, aby bojkotoval „nový klub“ a proto nechápu koho by ne-chtěl VV přemlouvat? Vždyť mu to může být jako pronajímateli úplně jedno a zvláště když do ničeho nikdy nezasahuje!
A maličkost na závěr: S tím , kdo koho pomlouvá, žaluje nebo snad přímo udává, bych byl velmi opatrný! Zpytovat svědomí může jen ten, kdo nějaké má! Znám taky jedno přísloví- když vrah o morálce káže!

Buky

 

Ještě naposledy ke kantýně:

Chtěl bych poděkovat panu Judr. Janešovi a panu Ing. Maliňákovi za to, že mě zbavili všech starostí a zodpovědnosti s problémem fotbalové občerstvovny! "Neočekávaně" výběrové řízení vyhrál největší favorit - vinotéka. Asi to nebylo jednoduché rozhodování nechat zvítězit své přátele a kamarády, ale když se s nima tak dobře chlastá  při řešení všech Kunratických problému - víc hlav, víc ví. Také musím obdivovat , jak dokázali vybrat - né nejvyšší nabídku, ale prozřetelně tu nejlepší pro klub - smlouva na 10let je velmi výhodná a jednou za rok se zadarmo ožrat taky není k zahození! Je vidět , že když má člověk hroší kůži a dobrý žaludek , tak dokáže a hlavně může úplně všechno! Myslím, že jsou to muži na svém místě a že SK Slovan Kunratice je ve správných rukách! Takže mi ani vlastně nevadí, že mě prachsprostě vyhodili a ani to neumí přiznat, nevadí mi, že mě pomlouvají, že na mě chodí žalovat na úřad, ani, že mi lžou do očí a ani se nečervenají - vždyť jsme vlastně taky "kamarádi" Teď už jen držím palce Babimu, který je na řadě - poslední kdo má něco společného s Kunratickým fotbalem. A proto:   ČEST PRÁCI SOUDRUZI. 

Buky

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář