Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hodnocení zápasu SK Slovan Kunratice C- Sokol Dolní Počernice C

16. 11. 2009

Poslední zápas byl s hojnou hráčskou účastí. Bylo proto obtížné správně vybrat a zároveň i optimálně poskládat. Snad se to povedlo, byť rozhodující gól Babáček vstřelil hlavou (dle jeho slov asi třetí v životě, což bylo za láhev) až v úplném závěru. Ale ještě k událostem, které tomu předcházely. Do brány se postavil Arconada ze zápasu s Modřanami :-D a tak pokyn před zápasem byl jasný- "nenechte je vystřelit". ;-) To se až na drobné výjimky dařilo i když hodně nám všem zatrnulo především při střele do tyče na konci zápasu. Ač se to může zdát neuvěřitelné, nakonec Ságo v čistém dresu "udržel" ;-) nulu. První čisté konto za celý podzim- takže druhá láhev. :-D Utkání se odehrávalo na velmi těžkém terénu, který se minutu od minuty zhoršoval a udržet stabilitu, přesně přihrát nebo změnit směr bylo velmi obtížné. Proto je nutno ocenit, že i přes těžký terén jsme bojovali až do samotného závěru a výhru jsme urvali. Všichni hráli na hranici svých možností, ale pár jmen vybereme. Dobrý výkon předvedl Tamagoči, i když jsme po prvních pěti minutách, kdy jako pravý bek řádil na levém křídle, měli obavu o jeho obranné úkoly, ale zvádl to. Lipi v zápasech na kraji zálohy také ožil a jeho hra je soupeři nebezpečnější než na hrotu. A v útoku se dařilo oběma našim "letcům" (pro ty, kteří nebyli přítomni zápasu - jedná se o Zániče s Bukym). Svedli spoustu soubojů, navíc je dokázali i vyhrávat, podrželi balon, rozehráli... V průběhu zápasů jsou k vidění samozřejmě i chyby (auty vhozené soupeři, rohové či přímé kopy zahrávané intuitivně do prostoru, špatné zpracování míče...) které by se dali tréninkem odstranit, ale má to háček. Neúčast na trénincích. ;-) Ale konkurence v týmu po uzdravení marodů ještě vzroste a protože nikdo momentálně není nedotknutelná hvězda vyčnívající mezi ostatními, jisté místo nemusí mít nikdo. A jestli se bude fotbalově dařit, jako tomu bylo od zápasu s Pragou (ne všechny výsledky tak vypadají, že?! ;-) ), tak se v tabulce určitě budeme posunovat vzhůru.
Kdyby se měla hodnotit tisková konference tak jen ve stručnosti. Byl to povedený večírek a poděkování proto patří Ríšovi, dále pak díky Jirko, Zdeňku a Radku (myslím, že Zánič Vaši práci ocenil nejvíc a 10 krkovic a 6 kuřecích hovoří jasně :-D ), dále pak děkujeme obsluze za barem, která se chvílemi měnila v DJ, tanečníkům za zpestření večera... :-D Ani po příjezdu některých kluků z áčka se nestrhla žádná mela, vše probíhalo v pohodě a snad i tamagoči měl dostatečnou péči od svého páníčka a večer přežil. :-))))))))))
Poslední díky jsou fanouškům za podporu a návštěvy utkání i při horších výsledcích, za práci spojenou s tombolou při domácích zápasech děkujeme Monice, Evě za práci na webu. I fotografovi za fotečky a za hodnocení zápasů patří VELKÉ DÍKY. Za zachraňování našeho zdravotního stavu dík Karlovi z G3.