Jdi na obsah Jdi na menu
 


Cuba libre na Betáni

26. 7. 2010

Možná sem tento příspěvek tak úplně nepatří, ale protože této akce se zúčastnilo spousta lidí z Céčka, ať už z řad hráčů širšího kádru tak i pravidelných návštěvníků našich utkání, pár vět tu bude.

Protože pátek je ve znamení posezení se známými, tak "provozovatelé" naplánovali akci s názvem Cuba libre spojenou s grilováním masa. (Venca Mářa se nemohl v pátek zúčastnit a tak si osvobození Kuby dal už ve čtvrtek...) Krkovice i kuřecí bylo chutné a to, že se i Zánič najedl je známkou toho, že masa byl dostatek. Největší nepříjemností bylo počasí, které se v podvečer hodně proměnilo a průtrž mračen zkomplikovala některým příchod, dalším odjezd, jiným zase odchod. Pokud byste ale potřebovali doporučení na nový, dobře plovoucí telefon, Venca Piko vám může dát tip. Začátek večera byl pozvolný, ale s přibývajícím časem už se večer dal doplňkově nazývat i "Děti ráje party". Dobrá nálada, skvělé pěvecké výkony a zajímavé taneční kreace (v kterých bude mít konkurenci i vyhlášený mistr svého oboru po 2 promile - Berouňák ) už k našim setkáním patří, takže by asi bylo zklamáním, kdyby se tento večer vyvíjel jinak. Nenudil se ani jeden ze psů, byť mezi nima byla mříž a vypadalo to, že si to užívají.  Večírek byl dlouhý a povedený, ale už v sobotních dopoledních hodinách se na tabuli u vchodu skvěl nápis "Dobří holubi se vracejí"... Ti kteří se v sobotu ráno či dopoledne museli vydat na cesty absentovali a pokračování už bylo pro silné jedince.

S největší pravděpodobností se betáňské prostory stanou naší "klubovnou"... a tak o reporty z jednotlivých akcí asi budou přibývat. Část týmu už tam patří a chodí víc než domů, tak už zbývá jen do salonku sehnat nějaké pohodlné otomany s bulánky pod hlavu a nemusíme mít obavu z přecházení nebezpečné silnice.